


Roermond
Toen het besluit eenmaal genomen was, begon de zoektocht naar een nieuwe locatie. Bij de overname van het restaurant in Heeze was afgesproken dat een eventueel nieuw restaurant niet in de directe omgeving zou liggen. Op zich best logisch, maar ook niet zo praktisch als je in Heeze woont. Er werd gekeken naar Helmond, maar dat was te dichtbij. Ook Den Bosch en Oisterwijk passeerden de revue, maar uiteindelijk viel de keuze op Roermond. Hier sloot eetcafé Veem haar deuren. Dit eetcafé was gevestigd in een volledig gerenoveerd voormalig pakhuis en ligt aan de rand van de binnenstad aan de Roerkade.
Het interieur
Van de oorspronkelijke inrichting bleven het gewelfde plafond, de grove stenen muren en stalen spanten, maar voordat het nieuwe restaurant geopend kon worden, moesten er een paar aanpassingen worden doorgevoerd. De keuken werd grotendeels vernieuwd zodat direct oogcontact mogelijk is tussen de kok en de gasten. Ook kwam er nieuw meubilair: de comfortabele stoelen zijn zelf ontworpen (en zijn nagenoeg gelijk aan de stoelen bij Boreas/Tribeca); de tafels kregen een donker metalen afwerking en aangezien het concept echt anders is dan voorheen bij Boreas liggen er bijvoorbeeld geen lakens op de tafels.De sfeer is daardoor bewust anders. Het is kleiner, gemoedelijker en ongedwongen. Dit resulteert in een restaurant met 24 couverts dat woensdag tot en met zaterdag open is voor het diner. Door het kleine aantal couverts is er ook minder personeel nodig, terwijl er maximaal aandacht aan de gasten kan worden gegeven.

De opening
Op 4 april 2018 opende Sabero (een anagram van de naam Boreas) haar deuren en begint het avontuur in Roermond. In het begin werkt men met een vast menu, wat later uitgebreid wordt met à-la-carte, zo vertelt Nico aan FoodBrigade.nl.


Tip
Kom je met de auto dan kun je het beste parkeren in Parkeergarage Looskade. Deze ligt aan de Buitenop (6041 LC) in Roermond en bereik je door na de brug over de maas, bij de stoplichten linksaf te slaan en vervolgens na de volgende stoplichten (links van je ligt Sabero) direct rechts de ventweg op te rijden en de weg naar rechts te vervolgen. Dan kom je vanzelf bij de parkeergarage.Heb je een foutje gezien? Neem dan contact met ons op via het contactformulier.